Linksmi antakiai ir baisūs kūdikiai

Darbas. SuperBowl JAV reklamos pasauliui yra tikras šou. Pažvelkite į vieną jo dalyvį – autoavarijų sužeistųjų advokatą Jamie Casino, tai rimta:


O čia – atvirkščiai. Tiesiog kaip visada tobulas “Cadbury”:

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid2838866029001?bckey=AQ~~%2CAAACgRebGEk~%2CSjjn77bvOfxExaXWSJN7nNbmKSDeaNBz&bctid=3127417531001

Jei kas nors nepamena dar vieno ankstesnio jų šokio naudojant minimalų skaičių kūno dalių (4 antakius), jį verta prisiminti:

O dar viena nuoroda – tiesiog trumpas pasiskaitymas. Gal ne tiek apie (mūsų) darbą, kiek apie lietuvių rūpintojėlių būdą: yra tam tikras žmonių tipas, su kuriuo paprasčiau bendrauti sau įsivardinus, kad tai toks tipas.

Rainelės džiaugsmas judantis.  Vilniuje atsidaro vaikų ir kačių restoranai, (galimai) sukeliantys visokius awwww…. O Niujorke vieno filmo reklamuotojai norėjo, kad kūdikis sukeltų visokius kitokius jį išvydusių žmonių garsus. Štai prašom, platus jų spektras:

Būgnelio virpesys. Artėjant olimpinėms žaidynėms (labiausiai nuvalkiotos bet kokio teksto pradžios apdovanojimas – check!) ir Petrui Gražuliui ištarus savo palaikymo Rusijai žodį Europos taryboje, norvegų dainininkės paviešino tai, ką Petras turėtų nešiotis savo i-Pad’e ar ką jis ten naudoja. Homoerotinis klipas su klausoma ir šokama muzika:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Menininkė Lindsay Bottos sukryžmino savo instagramas su jų hater’ių komentarais, ir gavosi akį bei mintį užkabinantys kūriniai, tokie kaip šis:

instamenas

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s