Gerumas, prasmė ir neįgalus katinas

Gaunasi, kad šita Kulšelė yra bent už 2 savaites. Tai šiek tiek prisikaupė.

Darbas. „Dove“ idėja „Tavo kūnas yra gražus, kad ir ką sakytų žurnalų viršeliai“ ritosi aidais ir ataidais. Štai vieną iš jų pasigavo kraujospūdžio matuoklių gamintojai „Withings“

O kitą – neįgaliųjų teisių ambasadoriai:

Šita idėja prasideda žodžiu „Because…“, tai priminė man vieną svarbią frazę: “People don’t buy what you do; they buy why you’re doing it” (Simon Sinek).

O štai Pantene atrado kitą problemą, su kuria susiduria moterys – seksistinius stereotipus darbe. Man po “Dove” “portretų” šitas reikalas pasirodė silpnesnis, bet pagal peržiūrų skaičių jis labai greitai tapo neabejotinu hitu:

Ak dar. Kalėdos artėja, ar ne? Mane, kaip potencialiai labai gerą žmogų, pasiekia daug sveikinimų su raginimu “būk geras”, “paaukok”, “palaikyk vaikus” ir pan. Ir jau pradeda atrodyti, kad ta galimybė “pabūti geru” tampa preke, pardavinėjama įgudusių rinkodaros specialistų, kurie tai tikrai daro ne už ačiū. Ir tada man kyla klausimas, kur tų gerų darbų organizuotojų finansinės ataskaitos ir kiek procentų aukų gauna galutiniai paramos gavėjai?

Užtat dar labiau žaviuosi tais, kurie į veiklą įdarbina savanorius, kaip “Jaunimo linija” ar “Big Brothers Big Sisters”, arba tais, kurie nori iš esmės keisti ydingą tvarką, o ne apipilti vaikus dovanėlėmis, pvz., www.bevaikunamu.lt. Ir užtat taip žaviai atrodo toks tiesioginis gerumo veiksmas kaip

Rainelės džiaugsmas judantis. Žinot, yra žmonių, kurie Kūčių vakarui ar Kalėdų dienai rekomenduoja žiūrėti kokį filmą. Aš siūlau štai ką: valandos video su židiniu ir murkiančiu katinu. Netrukdo kalbėtis su artimaisiais, bet ir neleidžia nuleisti akių. Be to, nuolat kaupiasi seilės (kas tinka prie maistu nukrauto stalo), nes visą laiką galvoji, kada jis įtrauks tą savo liežuvį:

Būgnelio virpesys. Na bet kiek čia visur prasmės, kiek prasmės! Šventėse su katinais, geruose darbuose, lygiose teisėse. Turbūt dar niekad Kulšelė nebuvo tokia jos perpildyta. Ir lyg to dar būtų negana, štai daina, kuri yra labai prasminga:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. simon stalehag

Simon Stalenhag mokslinė fantastika skandinaviškuose peizažuose.

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s