Apsiseilėjimas

Darbas. Kažkaip savaime suprantama, kad žurnalas “Žmonės” turi būti pavartomas komunikacijos specialistų irštvose. Taip ir yra. Ir kiek aš jį bevartyčiau, visuomet kyla toks keistas jausmas, ne tik ir ne tiek susidomėjimas, kiek pasišlykštėjimas kai kuriom žvaigždėm ir noras pasišaipyt iš jų, o kai pasišaipau, tada kyla pasišlykštėjimas savimi, kam išvis varčiau tą žurnalą ir negi nėra vertingesnio užsiėmimo mano gyvenime, nei žiūrėti, kaip gyvena kiti. Matyt, tą jausmą pažįsta antropologas Jamie Tehrani, parašęs apie tai straipsnį BBC žurnalui. Jis sako, kad mūsų smegenys išmoko sekioti paskui įžymybes taip pat, kaip beždžionių – bijoti ir gerbti stipresnį vadą. Nes kadaise, kai jos to mokėsi, mėgdžiodami įžymius žmones (pvz. gerus meistrus ar sėkmingus mokytojus), žmonės patys tobulėjo. Bet dabar jie jau nebemėgdžioja žvaigždžių pasiekimų realiame gyvenime – o mėgdžioja elgesį, išvaizdą, kalbos manierą, dar ką nors – tai, kas jokios naudos galų gale neduoda. ‘Įžymybių sekiojimas – kaip greitas maistas: greitai, patogiai, bet nelabai sveika”, – maždaug taip apibendrina Jamie šiame vertame perskaitymo straipsnyje.

Dar visai neblogai surinkta statistika apie interneto žiniasklaidą visokio plauko rinkodaros specialistams šioje prezentacijoje, gal kartais kam prireiks.

Rainelės džiaugsmas judantis. Rudenį į Vilnių atvažiuoja Dylan Moran! Airių komikas! Iš Black Books! Na šitas, va:

p.s. visiems rekomenduoju parsisiųsti “Black books“.

Būgnelio virpesys. Žinokit, šiandien esu apsiseilėjusi. O šių liaukų suaktyvėjimą lėmė ne tik dulksna už lango, bet ir štai tokio vaizdo:

scott matthew

atlikėjas. Nepatikėsit, bet jo dainos skamba fantastiškai, nors dainuoja jis tik koverius ką tik išleistame albume “Unlearned”. Va pvz. tokia daina:

.. nu prašau, nesijuokit iš manęs… Nors ne, bendrai, juokitės. Bet pamatysit, ateis ir jums diena, nežinau, ar maži vaikai gims, ar hormonai subujos, bet irgi imsit seilėtis, ir tada prisiminsit šitą saldų hipsterį, patikėkit manim. Tada net ir kelias jo dainas paklausysit, va ir šitą irgi:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Štai aiškus vaizdas, parodantis Singapūro krizių centro žinutę, kad “laikinimas” nėra reali pagalba:

likingnothelping1

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s