Prisiminimų skrudesys

Darbas ir informacija. Šioji buvo infografikų ir fotogalerijų nagrinėjimo savaitė, ir teko ieškoti, kiek pasaulyje yra informacijos. Nesveikai daugiau, nei buvo vakar, toks būtų supernaiviai supaprastintas atsakymas, nes 95 proc. visos žmonijos informacijos buvo surinkta/sukurta per pastaruosius 2 metus ir šie tempai didėja. Tačiau neišsigąskite, dar tikrai liko vietos talpinti naujai, ir štai daili foto-fakto-galerija, per 12 nuotraukų padedanti suvokti, ką reiškia skaičius su 20 nulių. 

Darbas… ne, amžius. Pamaniau, kad mūsų srityje dirba daug 20-27 ir daug 27-34 m. amžiaus grupių žmonių. Čia – kuo skiriasi pirmosios ir antrosios gyvenimas. Aš tai visai patenkinta, kad pirmoji man baigėsi, o jūs?

Rainelės džiaugsmas judantis.

1. Kietas klipas:

„This porn has good music“, sako vienas iš komentatorių.

Bet žvelgiant kiek giliau, „Bubble Butt“ yra visa popkultūros – pamišimo dėl išvaizdos, savęs fotografavimo dėjimui į FB ir naujojo seksualumo* –  kvintesencija, atleiskite už didelį žodį.

*naujuoju seksualumu vadinu reiškinį, kad „sexy“ reiškia ne tik ir ne tiek įprastai tobulą olialialyčių kūną, kiek gražų kūną su įdomia detale, tebūnie tai hipsteriški akiniai storais rėmeliais, padidintas užpakalis ar keistas „atseit man nerūpi kaip atrodau“ stiliaus vintage drabužis. Iš tiesų tos detalės atspindi, kad masės (kaip žinote, labai atsiliekančios nuo paskirų individų) pagaliau suprato, jog seksualumui neužtenka mėsos, reikia dar ir proto bei sielos, kad jis būtų tikras. Tik va, tos masės dažnai nesupranta, kuo tas protas ir siela turėtų pasireikšti, kaip juos parodyti ir ar jos juos iš viso turi. Todėl intelekto išraiška tampa akiniai ar moksliukiški aksesuarai; drąsos – padidintas užpakalis ar bent jau labai stori ryškūs antakiai; kūrybingumo – blusturgyje ar tėvų spintos trūnėsiuose rasti drabužiai ir 10 cm. ilgio barzda. Ir t.t.

2. “O iš kur tu?”, klausia “tautietės” “amerikietis”. Kodėl tiek kabučių, paaiškės iš video:

3. Siurrealistinė senoji animacija. Kažkas priminė šitą gražų žiūralą:

Būgnelio virpesys. Visa šita kulšelė šiandien skrunda prisiminimuose. Tarp jų būta ir senos simpatijos “Royksopp’ams”, ir štai jie su naujo albumo daina. Norėčiau turėti katiną, kuris taip mokėtų kniaukti:

Rainelės džiaugsmas nejudantis.

sokeja

Šiek tiek gatvės meno.

Nauja: savaitės citata.
Nutariau pamėginti kolekcionuoti citatas. Štai viena, iš tikro gyvenimo, iš tikro mokinio rašinio, kuria pasidalino toks Martynas S.:

„Iš esmės tai neblogas Vinco Mikalojaus Putino eilėraštis, tik trūksta idėjų ir ritmo“.

(„Margus sakalus“ Dauniškio vidurinėje m-kloje interpretavęs abiturientas).

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s