Vintage girl

Darbas ir mergaitės. Statistika rodo, kad moterys, ypač kai kuriose srityse, daug rečiau eina vadovaujančias pareigas nei vyrai. Ir kažkaip joms, manau, nėra savaime suprantama tokių pareigų siekti. Bet tos, kurios jau taip nusprendžia, turi savyje perlaužti tą tokį “tai ne man”, išlendantį įvairiomis abejonėmis. Štai viena “Harward Business Review” blogerė būtent tai ir darė kurį laiką, o vėliau nusprendė tiesas, kurias atrado pati sau, perduoti “dukroms” – mergaitėms, merginoms ir moterims versle, kurios nori daryti karjerą. Tiesą sakant, man labiausiai patiko didžiausia elementarybė – pamokymas “kalbėkite garsiau”.

Rainelės džiaugsmas judantis.

Dear Haters,

aš jūsų pastebiu vis daugiau.

Gal čia su amžium? Gal jau po keleto metų virsiu niekus vapančia ir visas iš eilės “positive thinking” garbintojų protpisos knygas skaitančia bei nuo boružėlės ar kūdikio nuotraukos  žavesio alpėjančia poniute?

Tikriausiai:/ Bet vis dėlto manau, kad hate’inti yra žymiai lengviau, sakyti, kad visi vyrai kiaulės, arba kad aplink tik idiotai, arba pamačius Grigaitį sakyti “my eyes!!!” – visa tai labai paprasta ir tam nei smegenų, anei širdies nereikia.

Ir todėl, mieli hate’eriai, noriu pasidalinti šituo klipu su jumis. Gal pabaiga ir pasirodys per saldi. Užtat gal jis padės jums po keleto metų nevirsti surūgusiais zyzlomis, sėdinčiais pilkose poliklinikose:

Būgnelio virpesys. Šiandien tokia vintage’inė nuotaika, norisi mėgautis prisiminimais apie Vudstoką, apie kurį žinau tik iš filmų. Tokių prisiminimų nuotaikos ekstraktas – “She&Him”, sudarytas iš nuostabiosios aktorės Zooey Deschanel ir indie muzikos gerbėjams gerai gerai žinomo M. Ward. Štai žavi jų daina:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Šiandien viskas labai hipsteriška. Pasakysiu asmeninį pavyzdį, kodėl. Šiaip ant vyrų veidų užaugusius plaukus aš vertinu ne geriau, nei suvešėjusius ant moterų pažastų. Bet barzdų mada rado būdą gerąja prasme atkreipti ir mano dėmesį:

barzda

Čia tokios floristės Sarah Winward projektas. Pavadinčiau jį “Bučiniai krūmuose”.

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s