Workin’ woman jazz

Darbas. Kažin ar kas galėtų pasiginčyti, kad tikrai yra žmonių, kurie susipainioja patys savo mintyse ir dar supainioja visus kitus aplinkui, o paprastoms problemoms randa ne sprendimus, bet nuolat tobulinamus procesus tiems sprendimams rasti… Šitas polinkis užsiraizgyti kartais ištinka daugelį. Harward Business Review blogeris Ronas Aškenas rašo, kaip jo atsikratyti.

Kad nepamirštume, koks geras mūsų darbas. Trys Baltijos tiriamosios žurnalistikos centro Re:Baltica žurnalistės iš Latvijos nutarė panagrinėti, kodėl Latvijoje bedarbystė siekia 17 proc., o darbdaviai skundžiasi, kad neranda žmonių. Ar jie siūlo per prastas sąlygas, ar socialinės išmokos per geros? Viena iš jų įsidarbina prie konvejerio šprotų konservų fabrike, kita – “Maximos” (didžiausio LV darbdavio) kasininke. Jos skaičiuoja latus, nugaros skausmus, žiūri į greta dirbančiuosius, lygina atlyginimus ir bedarbio pašalpas… Labai daug medžiagos, bet viskas įdomu, tikslu, ir patirta savo kailiu, o ne pro kokius Užkalnio storus žandus paviršutiniškai pažiūrėta. Rekomenduoju rašinį “Wages of Desperation” visiems, kam įdomu neatitrūkti nuo realybės ir kas skundžiasi, kad nėra tiriamosios žurnalistikos.

Rainelės džiaugsmas judantis. Nenaujas šitas dalykas, bet šita savaitė jį priminė: ką darytume, jei turėtume dar vieną dieną? Papildomą dieną, kai gali daryt, ką nori.

Būgnelio virpesys. Kadangi jau prašnekom apie darbo sąlygas ir darbininkiškas temas, štai:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Sėdintys gyvūnai kažkaip iškart primena, kokia nepatogi šita pozicija. Geriau tuoj tuoj atsistot ir nueit. Gal net pasistrykčiojant

cat-Seated-Animal

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s