Apsieisim be margučių

Darbas. Kažkada sakiau, kad kitų įrašų skaitymas “Facebook” gadina nuotaiką. O Portsmuto universiteto atstovai sako, kad yra ir kita medalio pusė: savo paties senų nuotraukų ir įrašų peržiūrėjimas padidina pasitenkinimą savimi ir padeda spręsti psichologines problemas.

Ai, dar “Renault” tokią reklamą sukūrė:

Vaikinas, bučiuojantis savo bi(?)tri(?)cepsą, visuomet yra vaizdas, kurį norėtum, bet, deja, negali atmatyti. O norėtum.

Dar šiandien po kolegų pokalbio su Antanu Smetona gimė pasiūlymas lietuviškai pervadinti “pitching’ą”. Tai būtų “įpiršimas”.

Rainelės džiaugsmas judantis. Mano pirmosios pažintys su Ricky Gervais buvo kaustomos savotiško emocinio atstumo. Kai žiūrėjau britų “The Office”, negalėjau jo įvertinti dėl keisto dantų sukandimo ir dėl to, kad per rimtai žiūrėjau. “The Invention of Lying” šiaip paviršutiniškas labai filmas. Bet kuo daugiau jo matau, tuo dažniau pagalvoju, kad jis galėtų būti Europos Sąjungos prezidentas ir veidas. Pažiūrėkit ir jūs šitą klipą:

Būgnelio virpesys. Šiandien – apie serialus. Vienas gabalas skiriamas visiems rašytojams ir „Games of Thrones“ serialo, kurio ilgaiilgaiilgai laukta pirmoji 3 sezono serija pasirodys Velykų sekmadienį, žiūrovams – „Write like the wind“:

http://www.youtube.com/watch?v=j7lp3RhzfgI&feature=share

O kitas… Yra tokie du pasakymai apie labai senus muzikos stilius. Vienas – „Džiazas yra storų žmonių muzika“ (sugalvotas Sovietijoje, turbūt per Šaltąjį karą). O kitas – „Bliuzas yra žilų žmonių muzika“ (sugalvotas Lietuvoje ir ne taip jau seniai). Ir žilė jau gerokai nušerkšnijo Hugh Laurie, daugeliui žinomo kaip Daktaras Hausas, gyvaplaukius, po kuriais virpantis jo balsas dainuoja eilinę bliuzdainiūkštę:

http://www.youtube.com/watch?v=0rHKdaLfIew

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Mano nusivylimas meno galerijomis šią savaitę baigėsi, nes vienoje iš jų eksponuojama… Tilda Swinton:

32313tilda1

Linkiu visiems, kad į jus žmonės pažiūrėtų kaip į meno kūrinius.

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s