Žmogus, didelis ir mažas

Darbas ir žmogiškoji prigimtis. Vienų metų pabaiga ir kitų pradžia visada suteikia daug galimybių komunikacijai. Paimi “praėjusių metų geriausius”, “ateinančių metų TOP tendencijas”, “2012-ųjų staigmenas, sukrėtusias pasaulį” ir pan. – žiū, jau pusė “Delfio”. Ar “YouTube’o”. Ir nieko čia naujo.

Naujas gali būti nebent kasmetinis žmogiškosios prigimties pokyčių patikrinimas.

Štai apie ką aš: praėjusių metų pabaigoje “YouTube’as” prigarmėjo metų “fail” kompiliacijų. Pavyzdžiui (bet žiūrėkit nebent mirdami iš nuobodulio):

Šiandien, beveik po mėnesio nuo pasirodymo, turi 23,8 mln. peržiūrų. Taigi, tokiam pundeliui žmonių patinka kitų nesėkmės.

O štai šią savaitę į “YouTube” topus prasiveržė dalykai, kuriais žmonija gali didžiuotis:

Kol kas – 7,4 mln. peržiūrų, bet dar yra laiko. Manau, po mėnesio galėsim pažiūrėti ir palyginti, kas vis dėlto žiūrovams 2013-aisiais smagiau: girtuoklio krytis veidu į žemę ar sportininko skrydis į kokią nors pergalę.

Aš galvoju, kad toji prigimtis keičiasi į pozityviąją pusę – domėjimosi FAIL/WIN santykis po truputį lipa nuo 80/20 link 60/40. Ir manau, kad visokie komunikacijos specialistai ir su užsispyrimu vis “per pozityvą” mėginantys eiti korporatyviniai klientai daro kažkokį gal ir ne tokį jau blogą darbą.

Rainelės džiaugsmas judantis. Pagalvojau, kad nėra nieko maloniau, kaip žiūrėti į kompą, o matyti kalnus. Įdomu, ar būna atvirkščiai?

Būgnelio virpesys. Ką veiksit šį vakarą? Va radau “Unknown Mortal Orchestra” albumą II. Aš tai nieko nesakau ir apskritai žiūrėsiu animacinius filmukus, bet komentatoriai, paliekantys daugiausia „like‘ų“ sulaukiančias nuomones po šiuo video, žino, ką reikėtų veikti jo klausant:

Rainelės džiaugsmas nejudantis:

Ahn-Jun-Photography1

Didelis padaras tas žmogus. Nors kojytės tai mažos.

Ahn Jun nuotrauka.

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s