Pilotų paakiai

Darbas ir skraidyklės. *Viena britų RsV agentūra kartą pristatydama savo pasiūlymą oro linijų ryšių su visuomene konkurse padarė epic fail. Šiaip nevengę kostiuminės dramos elementų savo pristatymuose konsultantai apsirengė tų oro linijų pilotais.

Oro linijų vadovai jau pirmą akimirką suprato, kad ši agentūra konkurso nelaimės, nes pilotų atributika jiems yra šventa, kažkaip panašiai, kaip Mohameto atvaizdas musulmonams.

Kokie šventi tie pilotai, puikiai parodo ir graži nauja “Virgin Atlantic” reklaminė kampanija:

Rainelės džiaugsmas judantis. Koliažo “menas” (va, ir vėl) man visada norėjosi rašyti su žodžiu “menas” kabutėse. Dariau koliažus, kai man buvo gal 13, ir jaunesnė sesė iš manęs juokdavosi, kokį čia š… darau. Taip ir liko man ši “meno” rūšis “namų griozdinimu visokiais niekalais”. Tačiau štai, sujungus koliažą su IT, iškėlus banalų, bet gal pusėtinai neblogą klausimą pamąstymams “Ar mes tampame technologijų marionetėmis?” ir pasikvietus danų grupę Reptile Youth, Stokholmo dizaino studentams su per TEDx‘us kalbančia “kūno architekte” Lucy McRae pavyko toks įdomus koliažas, skatinantis nuo žodžio ‘menas” nuimti pusę kabutės:

Būgnelio virpesys. Davidas Bowie tylėjo 9 metus, kol neseniai, sulaukęs 66-ojo gimtadienio, nustebino pasaulį ir pamalonino nuo 7-ojo dešimtmečio (tuoj pretenduosiu į apdovanojimą už sakinį su daugiausia skaitvardžių) jį sekančius fanus. Jis išleido iškart ažiotažą sukėlusį singlą “Where are we now”, kuris veda link kovą dienos šviesą išvysiančio viso naujo albumo. Graži daina, gražus video, prašom nėružką, kol neišėmė iš mūsų prieinamumo zonos YT:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Ukrainietis skulptorius Nazaras Bilykas uždėjo bronziniam vyriškiui ant veido tokį stiklinį lašą, kokio daugiau niekas uždėjęs nebuvo. Skulptūra “Lietus”. Atgaivina pavargusius paakius geram penktadieniui:

Nazar Bilyk_Rain

*už šią istoriją dėkoju Mildai B.

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s