Peaceful Women vs. Angry Birds

Darbas. Visai nenoriu dėti čia visokių “2012 metų rinkodaros/PR topų”. Tokių eikit į Dansu pasižiūrėti. Aš įdėsiu tai, kas, mano galva, yra ant ribos, skiriančios LOL nuo WTF. “Mini” myli ir remia gyvūnus, jie atsilygina tuo pačiu:

Rainelės džiaugsmas apie būgnelio virpesį. Šio video projekto kūrėjai – Vokietijoje įsikūrusi studija “Finally” – norėjo suprasti muziką. Po ilgo tyrimo ir ieškojimų jie priėjo įdomią išvadą, kuriai gan sunku nepritarti. Pasigrožėkite:

Būgnelio virpesys. O čia tai penktadieniui: Jay McAllister, “Beans on Toast” vokalistas ir kūrėjas, nemažai pagrojęs su šiemet (dar vis 2012) internetuose vien geru žodžiu minimais “Mumford&Sons”, užsikabino už Angry Birds ir sukūrė apie tai dainą. “I like my women pieceful, generous and kind, but lately my iPhone’s been fucking up my mind”, dainuoja jisai kuo smagiausiai:

Rainelės džiaugsmas nejudantis. Britų menininkas Hugh Turvey tikriausiai seniai sviedė molbertą į šalį. Ir vietoj jo pasiėmė daug įdomesnį įrankį – rentgeno aparatą:

Image

Advertisements
Video | This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s